Září 2009

Britney u bázenu v Miami

30. září 2009 v 19:44 | aniyka |  Novinky,a zajímavosti
Britney Spears s rodinou
Britney Spears, která pokračuje v celosvětovém turné Cirkus, si udělala chviličku volna a vyrazila předvést svou opět perfektně vypracovanou postavu k bazénu v Miami.
Společnost jí dělali její dva synové, matka, otec a dokonce i sestra Jamie Lynn se svou dcerou. Všichni vypadali naprosto spokojeně a bylo zřejmé, že si obyčejný relax u vody náramně užívají.
Britney Spears s rodinou
Britney Spears s rodinou
Britney Spears s rodinou
Britney Spears s rodinou
Britney Spears s rodinou Njn já si myslím že si Britney opravdu potřebuje dát pauzu :-), a i hezky zapracovala na svým těle :-)

Nové Album the singles collection vyjde už 24.11.2009

30. září 2009 v 19:28 | aniyka |  Novinky,a zajímavosti
Takhle vypadá nové album Britney Spears: Vydává ho už 24.listopadu!

Takhle vypadá nové album Britney Spears: Vydává ho už 24.listopadu!

Singl s názvem "3" bude do rádií nasazen 29. září.
U příležitosti deseti let na hudební scéně vydává Britney Spears album The Singles Collection. Album vyjde 24. listopadu. Bude obsahovat novou skladbu "3", kterou Britney nedávno nahrála s hitmakerem Max Martinem. Do rádií jde singl 29. září.
imgAlbum The Singles Collection vyjde ve dvou verzích; ultimate fan box a ve standardní verzi obsahující 1 CD.

Ultimate fan box bude obsahovat všech 29 singlů na 2 CD, včetně nové skladby "3". Každý disk bude v samostatném papírovém obalu s originálním designem a bude též obsahovat takzvané "b-side" singlu nebo jeho remixy. Další přidanou hodnotou je DVD s veškerými videoklipy, které kdy Britney natočila. Ultimate fan box obsahuje mimo jiné i specialní booklet s kresbami a poznámkami fanoušků ke každému singlu.

Standardní verze alba The Singles Collection bude obsahovat 17 top singlů a novou skladbu "3".

Během desetileté kariéry Britney Spears se na prvním místě prodejní hitparády Billboard Top 100 Album Chart umístilo pět z jejích alb - Baby One More Time (1999); Oops!... I Did It Again (2000); Britney (2001); In The Zone (2003); Blackout (2007) a Circus (2008), stejně tak bodovalo třiadvacet jejích singlů v Top 40 Billboard Pop Singles Chart.
Britney Spears je jednou z nejlépe prodávajících umělkyň posledního desetiletí. Celosvětově prodala Britney Spears více než 63 milionů svých alb.

V současné době je Britney Spears na turné k aktuálnímu albu Circus s názvem "The Circus Starring Britney Spears", které odstartovalo v březnu 2009 v Lousianě.

Tak nevím jak vy ale já se na něj těším ;-)

circus face

15. září 2009 v 19:01 | aniyka |  VideoKlipy
circus face,supr video

foto 1

15. září 2009 v 17:47 | aniyka |  Sean a Jayden