Říjen 2009

Fotky, Video: Britney a Jason v Los Angeles

29. října 2009 v 14:25 | aniyka |  Novinky,a zajímavosti
Britney byla včera, 28. října, viděna v Los Angeles s Jasonem Trawickem. Sluší jim to spolu, nemyslíte?
Britney Spears a Jason Trawick
(pro zobrazení všech fotek klikněte na obrázek)

//<![CDATA[ var s0 = new SWFObject("http://lovebritney.net/wp-content/plugins/flash-video-player/mediaplayer/player.swf","n0","500","350","7"); s0.addParam("allowfullscreen","true"); s0.addParam("allowscriptaccess","always"); s0.addParam("wmode","opaque"); s0.addVariable("id","n0"); s0.addVariable("frontcolor","f05a88"); s0.addVariable("lightcolor","74c8e7"); s0.addVariable("screencolor","e1e1e1"); s0.addVariable("controlbar","over"); s0.addVariable("height","350"); s0.addVariable("playlist","none"); s0.addVariable("skin","http://lovebritney.net/wp-content/plugins/flash-video-player/skins/overlay/overlay.swf"); s0.addVariable("width","500"); s0.addVariable("autostart","false"); s0.addVariable("bufferlength","1"); s0.addVariable("displayclick","play"); s0.addVariable("icons","true"); s0.addVariable("linktarget","_blank"); s0.addVariable("logo","http://lovebritney.net/web/web/Logo_LB_mini.png"); s0.addVariable("mute","false"); s0.addVariable("quality","true"); s0.addVariable("repeat","none"); s0.addVariable("resizing","true"); s0.addVariable("shuffle","false"); s0.addVariable("stretching","uniform"); s0.addVariable("volume","90"); s0.addVariable("abouttext","LoveBritney.net Video Player"); s0.addVariable("aboutlink","http://lovebritney.net"); s0.addVariable("file","http://lovebritney.net/wp-content/uploads/2009/10/small.bspears102809.mp4"); s0.write("video0"); //]]>

Na videu:
Paparazzi: "Vypadáš dobře, Britney."
Britney: "Já vím."
zdroj: x17online.com


fotografie z klipu „3″

29. října 2009 v 14:21 | aniyka |  Novinky,a zajímavosti
Videoklip "3" bude mít premiéru již tento pátek a vy máte možnost se podívat na 2 nové fotografie z očekávaného videa:
Britney Spears - 3

Videoklip 3 již za 3 dny?

29. října 2009 v 14:19 | aniyka |  Novinky,a zajímavosti
Podle německé verze oficiální stránky Britney.com bude mít videoklip "3" premiéru "již" za 3 dny.
A nebudou to jen tak nějaké tři dny. Během dneška by měly být zveřejněny další fotky z klipu. Zítra a pozítří by se měly objevovat 3sekundové upoutávky na klip, celkem jich by mělo být 5, což je 15 sekund videoklipu.
zdroj: Britney.com/de


Avatárky-Circus

26. října 2009 v 16:05 | aniyka |  Avatary

Velký návrat Britney Spears

26. října 2009 v 15:56 | aniyka |  Novinky,a zajímavosti
Zdá se, že nejčernější éra v životě Britney Spears (27) definitivně skončila. Opět se o ní mluví jako o pophvězdě, a ne jako o bizarní hrdince bulvárních skandálů.

Není to tak dávno, co si v kadeřnictví sama oholila půlku hlavy. Není to tak dávno, co se denodenně předváděla polonahá před smečkou paparazziů. Není to tak dávno, co jí byly odebrány její dvě děti a nedobrovolně si pobyla na psychiatrii. Její pád až na dno tehdy s jistou dávkou zlomyslného uspokojení sledoval celý svět.
Nyní to ale vypadá, že za tímhle obdobím Britney Spears definitivně zavřela dveře. Vydala novou desku, uskutečnila turné po Evropě a Spojených státech. Vrátila se zkrátka na výsluní se vším všudy. A nejen to: minulý týden ji Britové v jedné anketě zvolili matkou číslo jedna mezi celebritami!
"Hlavní je, že se dokázala sebrat a uskutečnit turné," říká manažer jejího týmu. "Lidé v Hollywoodu sice zbožňují podívanou na něčí úpadek, ale také mají rádi, když se lidi dokážou vyškrábat zpátky. A přesně to Britney nyní zřejmě dělá."

Bezprostředně u jejjího návratu asistoval režisér klipů Josef Kahn, který s ní spolupracoval už v minulosti a nyní měl na starosti její klip Womanizer, jímž se koncem minulého roku vrátila před oči publika. "Zajímal jsem se hlavně o to, jestli je vůbec schopna pracovat. Uplynulé období bylo tak šílené, že jsem neměl ponětí, jaká Britney se vlastně objeví na place." Zpěvačka ho však prý překvapila tím, že byla o poznání klidnější a soustředěnější. Ačkoliv, pravda, do práce se vracela opatrnými krůčky. "Normálně, kdy se natáčí klip, pracuje se třicet hodin denně," vysvětluje režisér. "Tentokrát jsem ale dostal jen osm hodin na dva dny v kuse."
Klíčovou roli v návratu Britney na scénu hraje její otec Jamie Spears, který od jejího zhroucení na začátku minulého roku měl pod téměř absolutní kontrolou její pracovní i osobní život. Čtyřiadvacet hodin denně bdí nad tím, aby se Britney nedostala znovu do problémů. Bedlivě drží svou dceru stranou od alkoholu i od lidí, kteří by na ni mohli mít špatný vliv. Coby její soudem ustanovený poručník zastává občas hodně nepopulární úlohu. "Britney nemá právo na svou svobodu, ale vydělávat milony dolarů koncertním turné, v tom jí nikdo nebrání," říká kriticky jeden z jejích bývalých přátel z okruhu lidí, které pan Spears nyní drží v uctivé vzdálenosti. A další zas tvrdí, že Britney na tom ve skutečnosti není o nic líp než dřív, že pouze její tým efektivněji zametá stopy po jejích excesech.
Ale pokud tomu tak je, svou roli plní skvěle. Britney Spears je totiž nyní poprvé po dlouhé době médii znovu zmiňována jako popová zpěvačka, nikoli jako bizarní kreatura z podivných bulvárních skandálů.

Britney je zpátky. A i když zřejmě stále bojuje s depresemi, a i když se její návrat zřejmě zčásti odehrává v režii jejího otce a jeho týmu, někdejší popová princeznička pracuje na tom, aby svůj život měla znovu pod kontrolou.


Shakira o Britney

26. října 2009 v 15:48 | aniyka |  Novinky,a zajímavosti
Kolumbijská zpěvačka Shakira dostala otázku zda mezi jí a Britney je něco takového jako soupeřství. Shakira se vyjádřila takto:

"Je dost místa pro všechny mezi námi a ona je velmi dobrá v tom co dělá. Myslím, že jsem také expertka na mou oblast. Jsou lidé, kteří vždy dobře zahrají a ona zasahuje do srdcí lidí. Mám jí ráda - je jak panenka . Poznala jsem ji a je dobře milá. Proto ji přeji jen to nejlepší!"